Strona główna » Szkolenia zawodowe

W naszym ośrodku organizujemy różne szkolenia zawodowe, które pozwalają na poszerzenie swoich kwalifikacji i zdobycie uprawnień do obsługi urządzeń wykorzystywanych w przemyśle i budownictwie. Zatrudniamy doświadczonych wykładowców, przekazujących naszym klientom wiedzę teoretyczną i praktyczną.

Oferujemy szkolenia zawodowe dla operatorów suwnic, wózków widłowych, podestów ruchomych, dźwigów i innych urządzeń stosowanych w przemyśle. Wśród nich warto wyróżnić też sprzęt specjalistyczny, wykorzystywany do wykonywania bardziej skomplikowanych zadań pod dużym obciążeniem.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze szkolenia zawodowe?

Szkolenia zawodowe organizowane przez nasz ośrodek to szansa na poszerzenie swoich kwalifikacji. Skorzystanie z takich kursów niesie za sobą wiele korzyści. To np.:

  • możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji, które poprawiają sytuację danej osoby na rynku pracy,
  • możliwość zatrudnienia w takich miejscach, jak magazyny, zakłady przemysłowe, firmy budowlano-remontowe czy centra logistyczne,
  • zajęcia prowadzone pod okiem doświadczonych szkoleniowców, którzy wiedzą, jak odpowiednio przekazywać specjalistyczną wiedzę.

Szkolenia zawodowe w naszym ośrodku są prowadzone zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, którzy chcą zwiększyć kwalifikacje swoich pracowników. Czas ich trwania zależy od rodzaju urządzenia, którego dotyczą. Organizujemy zarówno kilkugodzinne kursy, jak i szkolenia, które składają się ze spotkań na przestrzenie nawet miesiąca. Przed rozpoczęciem współpracy przekazujemy klientowi najważniejsze informacje o zasadach uczestnictwa w kursie i czasie jego trwania.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych szkoleń zawodowych. W razie dodatkowych pytań dotyczących dostępnych kursów służymy pomocą.

Dostępne szkolenia realizowane przez Ośrodek Szkolenia Zawodowego Tor-Mar Bydgoszcz:

Uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego:

Uprawnienia Transportowego Dozoru Technicznego:

Szkolenia budowlane: