Tor-Mar Szkolenia Zawodowe

Szkolenie z obsługi
koparki lub koparko-ładowarki

Już dzisiaj zapisz się na kurs obsługi sprzętu ciężkiego i zdobądź uprawnienia z Tor-Mar!

Kurs na koparki, ładowarki i koparko-ładowarki

Ośrodek Szkolenia Zawodowego
Tor-Mar Bydgoszcz

Prowadzimy kursy na koparki, ładowarki i koparko-ładowarki. Koparka, ładowarka oraz koparko-ładowarka to uniwersalne sprzęty do robót ziemnych i drogowych. Wykorzystuje się je przede wszystkim na budowach, przy naprawach dróg , a także do niwelacji terenów.

Szkolenie - Operator Sprzetu Ciężiego Tor-Mar Bydgoszcz
Operator koparki kołowej jednonaczyniowej
OPerator sprzętu cieżkiego Szkolenie na koparkę gąsieniocową
Operator sprzętu ciężkiego - Kurs operatora ładowarki
TOR-MAR

Szkolenia na operatora maszyn ciężkich do robót ziemnych i drogowych

Koparek jednonaczyniowych kl. III – urządzeń o masie całkowitej do 25 ton

Koparek jednonaczyniowych kl. I – urządzeń bez ograniczenia masy całkowitej urządzenia

Ładowarek jednonaczyniowych kl. III – urządzeń o masie całkowitej do 20 ton

Ładowarek jednonaczyniowych kl. I – urządzeń bez ograniczenia masy całkowitej urządzenia

Koparko-ładowarek kl. III – posiadając te uprawnienia można obsługiwać wszystkie koparko-ładowarki, mini koparki (do 4 ton masy eksploatacyjnej urządzenia) , mini ładowarki (do 8 ton masy eksploatacyjnej urządzenia) i koparkospycharki – MULTI UPRAWNIENIA

Posiadamy własną bazę sprzętową
i plac manewrowy

Do dyspozycji kursantów oddajemy nowoczesny budynek szkoleniowy oraz pełne wyposażenie sprzętowe dostępne na miejscu. Zarówno część teoretyczna, jak i praktyczna kursów z obsługi koparek, koparko-ładowarek prowadzone są w Bydgoszczy, dlatego już podczas zajęć teoretycznych można przeprowadzić pokaz działania mechanizmów czy omówić pracę podzespołów.

Najpopularniejszy kurs na koparko-ładowarki

Uprawnienia w zasięgu ręki – wybierz szkolenie na operatora koparki, ładowarki lub koparko-ładowarki w Tor-Mar Bydgoszcz!

Jeśli jeszcze nie posiadasz uprawnień do obsługi tego rodzaju narzędzi, sugerujemy zacząć od szkoleń na niższą klasę urządzenia, by następnie przejść do realizacji szkoleń z obsługi sprzętu wyższej klasy. Kursy z obsługi koparek i koparko-ładowarek realizowane przez Tor-Mar Bydgoszcz cieszą się dużym zainteresowaniem dzięki dużemu zapotrzebowaniu na pracowników posiadających książeczkę operatora maszyn roboczych. Według obowiązującego prawa uprawnienia są nadawane na całe życie i nie trzeba ich odnawiać.

Teoretyczna i praktyczna nauka zawodu operatora sprzętu ciężkiego

Szkolimy na sprzęcie firm takich jak Volvo, JCB oraz Caterpillar.

Program szkolenia realizowany jest w formie teoretycznej i praktycznej. Zajęcia teoretyczne obejmują BHP, budowę urządzeń, sposób działania układów elektrycznych, hydraulicznych czy mechanicznych, czynności operatora, użytkowanie eksploatacyjne oraz czytanie instrukcji. Podczas praktyki kursant odbywa instruktaż przy sprzęcie oraz samodzielnie pracuje i szlifuje umiejętności z urządzeniem.

Do zajęć teoretycznych wykorzystujemy przekroje elementów i urządzeń w koparce, ładowarce czy koparko-ładowarce, tak aby kurs na operatora sprzętu ciężkiego był dla uczestników jak najciekawszy i jak najbardziej obrazowy. Każdy z kursantów wyposażony zostaje w niezbędne materiały dydaktyczne. Zajęcia praktyczne realizowane są na urządzeniach marek: Volvo, JCB, Caterpillar. Dysponujemy własnym sprzętem szkoleniowym dostępnym od pierwszego dnia kursu.

Zdobądź atrakcyjne na rynku pracy uprawnienia operatora

Dowiedz się więcej na temat kursów realizowanych przez nasz Ośrodek we współpracy z Instytutem Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego! Obecnie prowadzimy szkolenia na operatorów koparek, ładowarek i koparko-ładowarek w Bydgoszczy, szkolimy też osoby zamieszkałe w Chojnicach, Tucholi i Świeciu.