Tor-Mar Bydgoszcz

Resurs
Odbiory Urządzeń, Konserwacja

Wyznaczanie resursów dla urządzeń transportu bliskiego
Pomagamy przy pierwszym odbiorze przez UDT, wykonujemy także przeglądy konserwacyjne

Wyznaczanie resursów

Wyznaczanie resursów. Odbiór urządzenia przez UDT. Konserwacja i serwis urządzeń UTB.

To robimy po godzinach aby nie wyjść z wprawy. Zajmujemy się dodatkowo wyznaczaniem resursów dla urządzeń transportu bliskiego. Opracowujemy dokumentację żywotności maszyny przed badaniem Urzędu Dozoru Technicznego zwracając uwagę na wymagania użytkownika. Od tego roku każde urządzenie ma wpisane w protokół pokontrolny, aby do następnego badania przygotować resurs urządzenia. Dokument taki jest przygotowywany na podstawie posiadanej dokumentacji, przeprowadzonych badań sprzętu, kontroli konserwatora wszystkich podzespołów i elementów konstrukcyjnych, jest szczegółowo analizowany i obliczany. Gotowy dokument określa rzeczywisty wiek urządzenia. Od tego jak zostanie obliczony resurs zależy jak szybko będzie trzeba zezłomować maszynę lub zrobić jej przegląd specjalny. Z doświadczenia wiemy, że właściciele chcą aby urządzenie miało jak najmniejszy resurs, ale należy pamiętać o tym, że użytkowanie tej maszyny wpływa na bezpieczeństwo i życie ludzi.

Wyznaczamy resursy
dla wózków jezdniowych i podestów.

Pierwszy odbiór techniczny

Pomagamy w pierwszym odbiorze urządzenia przez Urząd Dozoru Technicznego. Jeśli masz nowe urządzenie, chcesz je sprawdzić i odebrać w UDT- wszystko zrobimy za Ciebie. Dokonamy przeglądu, naprawimy, złożymy dokumenty w Oddziale, będziemy przy badaniu a także oddamy sprawne i formalnie gotowe do pracy urządzenie. Bez Twojego zbędnego tracenia czasu i energii.

TOR-MAR

Konserwacja Urządzeń Transportu Bliskiego

Prowadzimy, także usługę konserwacji urządzeń transportu bliskiego. Każdy wózek czy podest co określony czas przez producenta (najczęściej 3 miesiące) powinien przejść przegląd konserwacyjny. Konserwacja wózka czy podestu to obowiązkowe działanie odnotowywane w dzienniku konserwacji. Bez pozytywnego wpisu konserwatora żadne urządzenie nie powinno pracować. Usługę konserwacji prowadzimy z możliwością serwisu na miejscu niedziałających czy niespełniających minimalnych wymogów bezpieczeństwa części. Zarówno serwis jak i konserwacja może odbywać się u Klienta bądź w naszym serwisie Tor-Mar Bydgoszcz ul. Wojska Polskiego 65A.